Kemp U Nojdy
Rožmberk nad Vltavou
Rezervace chatky
Tel./Fax.: 380 749 816
skupinové rezervace: Tel.: +420 777 173 114
email -kemprozmberk@seznam.cz

Happy hour v Zubajdě 0,5l Prazdroj 12° za 31 Kč

Vloženo 19.11.2014

Každý den od 15 do 17 hodin jsme pro vás a naše věrné pivaře připravili HAPPY HOUR na tankový prazdroj 12°.Cena za 0,5l je 31Kč

Průvodce Rožmberkem a jeho okolím

Vloženo 21.6.2015

POZOR!!! Již brzy jen u nás k dostání historicky první průvodce Rožmberkem a jeho okolím s vodáckou mapou spoustou krásných fotografií, textů, zajímavostí a kulturních akcí.

 
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo

Navštivte také ...


Hotel Rožmberk nad Vltavou

Kocábka Rožmberk nad Vltavou

Lodě Rožmberk nad Vltavou

Čajovna Praha

Hotel Praha

Ahooooy, paddlers!

Welcome to our virtual world of the BOAT & CAR CAMPING SITE in Rožmberk nad Vltavou.

Rožmberk nad Vltavou

The U Nojdy camp is located 300 m along the Vltava river from the town of Rožmberk nad Vltavou on the right river-bank. Most of paddlers make a stop at our camp “U Nojdy” to visit an ancient castle Rožmberk ( 5 minutes up to the hill) and thus to make an already beautiful trip on the Vltava river even more interesting. Therefore in our camp you can enjoy the history of an ancient castle and beauty of the south-bohemian nature, but also you can have a great meal and drink, experience famous pleasant hilarity on Vltava and even enjoy peaceful and tranquil evenings at fire-rings.


Romance at every step...

A specific location right between the river and the woods and the possibility to start a fire create a romantic atmosphere of camping in the wild nature.

For those who'd rather reduce the romance a bit, there is a restaurant in our camp with a huge offer of food and beverages. There is also a grill where we barbecue steaks, bratwursts and sausages right in front of you. Right there we prepare cocktails, alcohol and alcohol-free beverages (mojito, pina colada etc). In our camp we'll be happy to offer you famous Czech beers, Kofola (typical Bohemian Cola), ice drinks and ice-creams too.

Photo-gallery – Parking lot and the rest-rooms
Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou

For your higher satisfaction we have completed a total reconstruction of the rest-rooms and the parking lots by strengthening and draining the local terrain.

Photo-gallery – The Terrace
Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou

Our regular customers can also notice a newly modified terrace with fine wooden tables. There is also a new important notification that meadows n. 1 to n. 6 are designated to start a fire in already built fire-rings. Everywhere else starting a fire is strictly forbidden!

Kde nás najdete ...

Kemp se nachází 300m po proudu řeky Vltavy, od obce Rožmberk nad Vltavou na jejím pravém břehu. Většina vodáků se u „Nojdy" zastavuje díky možnosti navštívit hrad Rožmberk (5 minut pěšky) a zpestřit si už tak překrásnou plavbu po řece Vltavě, poněvadž v kempu U Nojdy se dokážou návštěvníci zabavit, dobře najíst, napít, prožít bujaré veselí, ale i klidné, pohodové, nikým nerušené večery.


Romantika na každém kroku ...

Vzhledem k tomu, že se kemp nachází přímo u lesa a není oplocen, tak tato skutečnost spolu s možností rozdělat oheň přímo u stanu umocňuje pocit romantického stanování ve volné přírodě.

Pro ty, kteří potřebují romantiku zmírnit, je v našem kempu restaurace s velkým výběrem jídel a nápojů, grill bar, kde grilujeme steaky, klobásky, debrecínské párečky, přímo před Vašima očima, mícháme alkoholické i nealkoholické nápoje ( mochito, piňa coláda a jiné), kde kromě piva, kofoly a ledové tříště, též točíme ovocné zmrzliny do kornoutku a podáváme čerstvé frešové nápoje.

Parkoviště a sociální zařízení
Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou

Pro Vaše větší pohodlí byly kompletně dokončeny stavební práce sociálních zařízení a sprch, byla zde zpevněná parkovací plocha a také jsme věnovali pozornost odvodnění terénu.

Terasa
Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou

Také si všimnete nově upravené terasy s dřevěnými stoly. Důležitou informací pro vás je, že jsou vyhrazena ohniště na loukách č.1-6, mimo které je rozdělávánít ohňů přísně ZAKÁZÁNO!

úvod