Kemp U Nojdy
Rožmberk nad Vltavou
Rezervace chatky
Tel./Fax.: 380 749 816
skupinové rezervace: Tel.: +420 777 173 114
email -kemprozmberk@seznam.cz

Průvodce Rožmberkem a jeho okolím

Vloženo 21.6.2015

POZOR!!! Již brzy jen u nás k dostání historicky první průvodce Rožmberkem a jeho okolím s vodáckou mapou spoustou krásných fotografií, textů, zajímavostí a kulturních akcí.

AKCE TATARÁK

Vloženo 26.5.2015

Hovězí tatarák je z chlazené uzrálé argentinské kýty, namletý a mistrně namíchaný šéfkuchařem.

Poslední přání skotu zní: „Do Zubajdy." Moc dobře totiž vědí, že tam z jejich čerstvého masa připraví lahodné pokrmy, na kterých si smslnete.

 
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo

Navštivte také ...


Hotel Rožmberk nad Vltavou

Kocábka Rožmberk nad Vltavou

Lodě Rožmberk nad Vltavou

Čajovna Praha

Hotel Praha

AHÓÓÓJJJ VODÁCI ...

... VÍTEJTE ve virtuálním světě našeho VODÁCKÉHO KEMPU v Rožmberku nad Vltavou.

Upozornění pro vodáky a kempaře, kteří chtějí navštívit festival "Letní kulturní festival HRADY CZ ", že nemusí mít obavy z toho, že by na ně nezbylo místo, kde si postavit stan. Náš kemp je dostatečně veliký. Emotikona smile

Rožmberk nad Vltavou

Kde nás najdete ...

Kemp se nachází 300m po proudu řeky Vltavy, od obce Rožmberk nad Vltavou na jejím pravém břehu. Většina vodáků se u „Nojdy" zastavuje díky možnosti navštívit hrad Rožmberk (5 minut pěšky) a zpestřit si už tak překrásnou plavbu po řece Vltavě, poněvadž v kempu U Nojdy se dokážou návštěvníci zabavit, dobře najíst, napít, prožít bujaré veselí, ale i klidné, pohodové, nikým nerušené večery.


Romantika na každém kroku ...

Vzhledem k tomu, že se kemp nachází přímo u lesa a není oplocen, tak tato skutečnost spolu s možností rozdělat oheň přímo u stanu umocňuje pocit romantického stanování ve volné přírodě.

Pro ty, kteří potřebují romantiku zmírnit, je v našem kempu restaurace s velkým výběrem jídel a nápojů, grill bar, kde grilujeme steaky, klobásky, debrecínské párečky, přímo před Vašima očima, mícháme alkoholické i nealkoholické nápoje ( mochito, piňa coláda a jiné), kde kromě piva, kofoly a ledové tříště, též točíme ovocné zmrzliny do kornoutku a podáváme čerstvé frešové nápoje.

Parkoviště a sociální zařízení
Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou

Pro Vaše větší pohodlí byly kompletně dokončeny stavební práce sociálních zařízení a sprch, byla zde zpevněná parkovací plocha a také jsme věnovali pozornost odvodnění terénu.

Terasa
Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou Kemp Rožmberk nad Vltavou

Také si všimnete nově upravené terasy s dřevěnými stoly. Důležitou informací pro vás je, že jsou vyhrazena ohniště na loukách č.1-6, mimo které je rozdělávánít ohňů přísně ZAKÁZÁNO!

úvod