Hotel u Martina
Rožmberk nad Vltavou 79
INFORMAČNÍ CENTRUM HOTEL U MARTINA
email: hotelumartina@seznam.cz
Tel.: +420 777 173 112
Google+ info centrum

Happy hour v Zubajdě 0,5l Prazdroj 12° za 31 Kč

Vloženo 19.11.2014

Každý den od 15 do 17 hodin jsme pro vás a naše věrné pivaře připravili HAPPY HOUR na tankový prazdroj 12°.Cena za 0,5l je 31Kč

Průvodce Rožmberkem a jeho okolím

Vloženo 21.6.2015

POZOR!!! Již brzy jen u nás k dostání historicky první průvodce Rožmberkem a jeho okolím s vodáckou mapou spoustou krásných fotografií, textů, zajímavostí a kulturních akcí.

 
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo

Podporujeme:

Rožmberský med

Navštivte také ...


Kocábka Rožmberk nad Vltavou

Kemp Rožmberk nad Vltavou

Lodě Rožmberk nad Vltavou

Hotel Praha

Studio wellness

Zveme Vás k návštěvě našeho Hotelu, Restaurace a Relax studia U Martina.

Připravili jsme pro Vás ...

Letošní rok jsme pro Vaši maximální spokojenost připravili vylepšení našich hotelových služeb ve formě nově vystaveného wellness studia přímo v prostorách hotelu. Naši zákazníci si zde mohou vychutnat absolutní uvolnění duševní i fyzické. Jako jediný hotel(penzion) v Rožmberku nad Vltavou nabízíme takto ucelený komplex relaxačních služeb v širokém okolí v podobě finské sauny, whirlpoolu a solárka.

Ceník naleznete zde


Rožmberk nad Vltavou

Sauna

Pro chladnější dny pro Vás připravíme (v případě, že se objednáte min hodinu předem) nahřátou saunu. Esence, osvětlení sauny či relaxační hudbu si může zákazník vybrat na přání. Colour terapie hraje velmi důležitou roly na celkovou psychiku organismu. Možnost výběru z barev: červená, zelená, modrá, žlutá nebo přímé světlo pro čtení. Využití různých druhů esencí v sauně má blahodárný vliv na dýchací cesty člověka. Nabízíme např. eukalyptus, kosodřeviny nebo mátu v roztoku, jímž se polívá topné těleso sauny. Max počet osob v sauně je 4.


Rožmberk nad Vltavou

Infrasauna

„Saunování“ v infračervené kabině je založeno na principu emise infračerveného záření speciálními keramickými zářiči, které si nechal patentovat dr. Tadaschi Ishikawa v Japonsku již v roce 1965. Toto infračervené záření prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotě okolo 50 °C v prostředí, které nezatěžuje organismus. Po celou dobu pobytu v kabině dýcháte vzduch o teplotě 20 až 55 °C, protože 80–90 % vyzařovaného tepla vstřebá vaše tělo a jen zbytek se rozptýlí do prostoru kabiny. To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunou. Úleva pro klouby, Posílení krevního oběhu, Čištění pleti, Odbourávání celulitidy, Snížení váhy, Redukce toxických látek.


Rožmberk nad Vltavou

Whirlpool

Milovníci bublinek a relaxace si přijdou na své v masážní vaně plné vodních trysek zaměřených na současnou masáž všech partií těla.


Rožmberk nad Vltavou

Solárko

Milovníci bronzového opálení mohou využít kvalitní solárko za 15 Kč/min.


Dopřejte si trochu odpočinku a relaxace v dnešně uspěchané době a navštivte nás na adrese:
Hotel, Restaurace a Relax studio U Martina, Rožmberk nad Vltavou 79, CZ-382 18.
Objednávky a rezervace přijímáme na telefonním čísle: +420 777 173 112.

úvod