Hotel u Martina
Rožmberk nad Vltavou 79
INFORMAČNÍ CENTRUM HOTEL U MARTINA
email: hotelumartina@seznam.cz
Tel.: +420 777 173 112
Google+ info centrum

Happy hour v Zubajdě 0,5l Prazdroj 12° za 31 Kč

Vloženo 19.11.2014

Každý den od 15 do 17 hodin jsme pro vás a naše věrné pivaře připravili HAPPY HOUR na tankový prazdroj 12°.Cena za 0,5l je 31Kč

Průvodce Rožmberkem a jeho okolím

Vloženo 21.6.2015

POZOR!!! Již brzy jen u nás k dostání historicky první průvodce Rožmberkem a jeho okolím s vodáckou mapou spoustou krásných fotografií, textů, zajímavostí a kulturních akcí.

 
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo
  • vlevo

Podporujeme:

Rožmberský med

Navštivte také ...


Kocábka Rožmberk nad Vltavou

Kemp Rožmberk nad Vltavou

Lodě Rožmberk nad Vltavou

Hotel Praha

Rožmberk nad VltavouVítejte ...

Hotel u Martina se nachází na jihu Čech v centru historického města Rožmberka nad Vltavou v blízkosti Českého Krumlova a dvou hraničních přechodů do Rakouska (Dolní Dvořiště, Studánky).

Najdete nás přímo v centru obce, současně však na břehu Vltavy.

 

Rožmberk nad Vltavou Rožmberk nad Vltavou Rožmberk nad Vltavou

Naše nabídka

Náš hotel poskytuje ubytování ve 20 pokojích (2 budovy), o celkové kapacitě 56 lůžek. Obě dvě budovy, které jsou vedeny v katastru jako kulturní památka, jsou nově zrekonstruovány a každá disponuje venkovní terasou přímo na břehu Vltavy, odkud je romantický výhled na zámek a hrad Rožmberk.

Regionální produkty v Hotelu U Martina: Poznejte bohatství jižní Šumavy na talíři

V hotelu U Martina v Rožmberku nad Vltavou se hrdě hlásíme k tradiční kuchyni našeho regionu jižní Šumavy. Stávající bohatou nabídku regionálně chráněných pokrmů, díky které mohou naši hosté snadno a příjemně objevovat chutě a vůně staré Šumavy, jsme přitom v letošním roce 2018 dále rozšířili. Našim hostům vedle vybraných specialit nově nabízíme ochutnávky místních regionálních produktů, které na jednom talíři chuťově spojují sever a jih naší Šumavy, od Kaplice po Klatovy. Po správné túře v okolních kopcích si tak u dobrého piva můžete nyní U Mar tina poc hutnat na vynikajícím uzeném mase z šumavských chovů, od krkovičky po bok, vyuzeném přímo našimi kuchaři, nebo čerstvých kozích sýrech z našich strání spolu s medem stáčeným přímo v Rožmberku nad Vltavou. Tyto a další regionální produkty, například voňavé sušené šumavské houby, lze rovněž samostatně zakoupit v prodejně hotelového Infocentra U Martina jako originální dárek z Vašich cest po jižní Šumavě.

Hotel u Martina

Rožmberk nad Vltavou

Nabízíme Vám pohodlné a cenově dostupné ubytování v nově zrekonstruované historické budově ze 13 století.
V této budově najdete recepci, 10 stylově zařízených pokojů, wellnes studio (sauna, whirpool, solárko) a restauraci u Martina s členitou terasou pro 250 hostů, která je oblíbenou zastávkou nejenom pro vodáky, rodiny s dětmi, cyklisty a motorkáře, ale i méně či více početné skupiny turistů.


Kocábka

Rožmberk nad Vltavou

Ve druhé budově (od hlavní vzdálená 50m) najdete 10 moderně vybavených pokojů a bar-restaurant Kocábka s terasou ve tvaru paluby lodě, jejíž hlavní náplní je poskytnout prostor pro noční hudební zábavy spojené s pitím drinků a koktejlů, sledování sportovních přenosů na velkém plátně, uzavřené společnosti pro pořádání rodinných oslav, školení nebo seminářů.


Na recepci hotelu Vám mimo ubytování můžeme nabídnout:


V obou našich restauracích se pije víno Znovín a pivo Pilsner Urquell.

Nepřehlédněte naši aktuální nabídku!
Těšíme se na Vaši návštěvu! Brzy nashledanou!
úvod