Hotel u Martina

 

Vítejte v hotelu U Martina Praha, který sídlí v nově zrekonstruovaném domě v centru města. Náš hotel se nachází, hned vedle jednoho z největších nákupních center v Praze (Nový Smíchov) a je příjemným místem pro všechna Vaše osobní či pracovní setkání. K našim zásadám patří postarat se o příchozí hosty v kteroukoliv denní i noční dobu a poskytnout jim běžný servis, který od nás při svém pobytu v Praze očekávají a zároveň je překvapit našimi speciálními a nadstandartními službami.

Náš hotel je položen v blízkosti Arbesova náměstí na hranici dvou pražských městských obvodů Smíchova a Malé Strany v historickém centru Prahy v blízkosti Pražského hradu na levém břehu řeky Vltavy. Tato poloha umožňuje dobré dopravní spojení s centrem.

V blízkém okolí hotelu se nachází nákupní centrum s více než 100 obchody, Malá Strana, Karlův most, Národní divadlo, Žofín, Střelecký ostrov, Rudolfinum a další památky.

Na své si přijdou i milovníci přírody. Přímo u hotelu se nachází Petřínské zahrady s rozhlednou, připomínající zmenšený model Eiffelovy věže, Kampa - jedno z nejzajímavějších míst Prahy, z jejíž polohy, rozmanitosti i prostředí čerpal nejeden z českých umělců. (J. Werich, …)

V hotelu jsou k dispozici 2 restaurace. V Zubajdě jsou servírovány pokrmy české kuchyně a točí se zde tankové pivo Pilsner Urquell. V restauraci Atrium, s letní a zimní zahradou, se podávají mezinárodní jídla, různé nápoje a ráno také bohatá snídaně formou bufetu.

 

!!! Všichni ubytovaní hosté, mají 15% slevu na veškeré jídlo z jídelního lístku!!!!